Road trip alebo ako dodať letu poriadnu šťavu!

Na dovolenku s cestovkou a ďalšími 40 cudzími ľuďmi môžete vyraziť kedykoľvek. Poďte sa trochu odviazať, vezmite skupinku najlepších kamarátov a vydajte sa na cestu autom. Ak nemáte vlastné veľké auto, zasúťažte si s Huawei o JEEP Wrangler na celý víkend! Stačí na Instagrame zdieľať fotku či video, ako dodávate svojmu letu šťavu a pridať hashtag #dodajletustavu. Súťaží sa od 31. 7. 2017 do 3. 9. 2017 a fotografií môžete nazdieľať, koľko budete chcieť. Nečakané dobrodružstvá a skvelé zážitky, ktoré nebude mať len tak niekto, sú na dosah!

800.png

Skôr, než vyrazíte

Naplánujte si cestu podľa toho, koľko času na road trip máte. Zo začiatku si zvoľte miesta, ktoré chcete naozaj navštíviť. Romantické západy slnka, výhľady na more, zaujímavá architektúra či miestny hudobný festival, to všetko vás môže stretnúť behom cesty úplne nečakane. Ak chcete zistiť, koľko času vám cestovanie zaberie, stiahnite si do svojho telefónu navigačnú aplikáciu. Takéto aplikácie sú lepšie než internetové mapy, pretože pracujú s aktuálnymi dopravnými informáciami v danej lokalite. Vďaka tomu sa vyhnete dopravným obmedzeniam, nehodám, uzávierkam a spríjemnite si tak svoju cestu.

 

Financie pod kontrolou

Ešte pred odchodom si správne spočítajte všetky náklady. Cena benzínu či nafty sa v jednotlivých štátoch líši, a to isté platí aj pre ceny mýtneho, diaľničných známok a tunelové prejazdy. Skúste porozmýšľať o rôznych variantách trasy bez platenia spoplatnených úsekov. Môžete tak výrazne ušetriť. Nezabudnite si tiež zistiť dopravné predpisy daných krajín, ktoré sa chystáte precestovať. Skontrolujte si stav svojho auta, aby ste neskôr neboli nepríjemne prekvapení.

 1920.png

Dobite si baterky

Rozhodne sa nezabudnite vybaviť kvalitnou autonabíjačkou, bez ktorej sa na dlhých cestách nezaobídete. Teraz môžete k nákupu mobilného telefónu Huawei P10 dokonca získať jednu zdarma. Navyše ako ďalší darček obdržíte powerbanku, ako železnú zásobu energie pre váš mobilný telefón. Viac o akcii sa dozviete tu.

 

Teambuilding

Zážitky, ktoré si priveziete, sú na road tripe tým najcennejším. Dodajú vášmu letu skvelú šťavu, http://www.dodajletustavu.sk/sutaz/a ešte dlho si ich s priateľmi budete pripomínať. Aby ste predišli stresu, rozdeľte si v partii, kto bude za čo zodpovedný. Niekto môže zabezpečiť jedlo, iný pravidelný prísun kávy a ďalší môže kontrolovať dopravnú situáciu alebo počasie. Road trip je totiž predovšetkým o spolupráci a zábave, tak sa odviažte a hurá na cestu za dobrodružstvom! Odviažte a hurá na cestu za dobrodružstvom!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.