Leto s Huawei má poriadnu šťavu!

Viete si vôbec predstaviť, vyraziť v lete niekam bez svojho telefónu? My teda nie! Pre všetkých, čo chcú mať toto leto tie najlepšie fotky a nikdy sa netrápiť ukazovateľom batérie, tu máme špeciálnu akciu s vychytanými darčekmi a navyše už 31. 7. štartujeme letnú súťaž, kde každý môže vyhrať jeden z 15 nových telefónov alebo rovno prenájom JEEP Wrangler na celý víkend!

teasing-sk.jpg

...a keď hovoríme každý, tak každý!

Nebojte sa, nemusíte mať náš telefón (ale mohli by ste! Tak sa pozrite sem ). Súťažiť môže ktokoľvek, kto dokáže odfotiť fotografiu a nahrať ju na Instagram. Zadanie je jasné: Nahraj čo najlepšiu fotku alebo video, ako dodáváš svojmu letu šťavu a zdieľaj to na Instagrame s označením #DodajLetuStavu. Každý týždeň vyberieme 9 najoriginálnejších príspevkov, ktoré postúpia do septembrového finále súťaže o JEEP Wrangler na víkend a 15 telefónov P10 lite.

...a ešte nekončíme!

K nákupu chytrého telefónu z rady P10 (P10 lite, P10 alebo P10 Plus) , teraz dostanete darčeky v hodnote až 125 eur (akcia platí od 31. 7. do 17. 9. alebo do vypredania zásob). Niektorý z nadupaných modelov od Huawei s ohromujúcim výkonom tak môžete úplne zdarma dovybaviť štýlovou power bankou  super rýchlou auto nabíjačkou alebo špeciálnym tripodom, ktorý kombinuje funkcie statívu a selfie tyče. Záleží len na vás, akú verziu telefónu si vyberiete a potom si už môžete užívať leto naozaj naplno.

Takže dávaj pozor! Súťažíme totiž len od 31. 7. do 3. 9. 2017, tak to neprešvihnite!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.